Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Label
eo: Etikedo.

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: Bundle
eo: Fasko

en: Parent link
eo: Supera ligilo
