Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Label
et: Nimetus

en: Menu
et: Menüü

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Show as expanded
et: Näita avatuna

en: Parent link
et: Vanemlink

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Lingi ja tema alamlinkide sügavus on fikseeritud. Mõned lingid pole saadaval vanemlinkidena, kui nende valimine ületaks seda limiiti.
