Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Label
fa: برچسب

en: Menu
fa: منو

en: ID
fa: شناسه

en: Expanded
fa: گسترده

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Menu name
fa: نام منو

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Bundle
fa: بسته

en: Show as expanded
fa: نمایش به صورت باز

en: Parent link
fa: پیوند والد
