Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Label
fi: Tunnus

en: Menu
fi: Valikko

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Show as expanded
fi: Näytä laajennettuna

en: Parent link
fi: Isäntälinkki

en: Referenced Entity
fi: Viitattu entiteetti

en: Fallback value
fi: Fallback arvo
