Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Expanded
fil: Pinalawak
