Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Menu
is: Valmynd

en: Expanded
is: Víðkað

en: Menu name
is: Navn á valmynd

en: Machine name
is: Maskinnavn
