Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Label
gl: Etiqueta

en: Menu
gl: Menú

en: Expanded
gl: Expandida

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Bundle
gl: Paquete

en: Show as expanded
gl: Mostrar expandido

en: Parent link
gl: Enlace pai (Parent link)
