Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ

en: Bundle
gu: બંડલ
