Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Label
hi: लेबल

en: Menu
hi: सूची

en: ID
hi: आईडी

en: Expanded
hi: विस्तारित

en: Menu name
hi: मेनू नाम

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Bundle
hi: पोटली

en: Show as expanded
hi: विस्तारित रूप में दिखाएँ

en: Parent link
hi: जनक लिंक
