Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Label
hr: Oznaka

en: Menu
hr: Izbornik

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Show as expanded
hr: Prikaži rašireno

en: Parent link
hr: Nadređena poveznica
