Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Label
hy: Պիտակ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Show as expanded
hy: Ցույց տալ բացված վիճակում

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded. This option may be overridden for the entire menu tree when placing a menu block.
hy: Եթե ընտրված է, և այս ցանկի հղումը ունի երեխաներ, ընտրացանկը միշտ կհայտնվի ընդլայնված: Այս ընտրանքը կարող է չեղարկվել ընտրացանկի ամբողջ ծառի համար՝ ցանկի բլոկ տեղադրելիս:
