Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Label
is: Merking

en: Menu
is: Valmynd

en: ID
is: Kenni

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Menu name
is: Nafn á valmynd
