Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Label
jv: Judul

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Show as expanded
jv: Tudhuhna dadi mekar

en: Parent link
jv: Pranala indhung
