Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Label
ka: სათაური

en: Menu
ka: მენიუ

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
