Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Label
kk: Атауы

en: Menu
kk: Мәзір

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
