Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Label
km: ស្លាក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Show as expanded
km: បង្ហាញ​ជា​រង្វើល

en: Parent link
km: តំណ​មេ
