Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
