Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Label
ku: پێناس

en: Menu
ku: پێڕست

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Parent link
ku: بەستەری باوان
