Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Label
lv: Etiķete

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Show as expanded
lv: Rādīt kā izvērstu

en: Parent link
lv: Vecāksaite

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
lv: Saites svars starp saitēm tajā pašā izvēlnē vienā dziļumā. Izvēlnē saites ar lielu svaru tiks nogremdētas, un saites ar mazu svaru tiks novietotas tuvāk augšai.
