Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Menu
ml: മെനു
