Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Menu
mn: Цэс

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
