Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Label
ne: लेबल

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका
