Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Link text
nl: Linktekst

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Show as expanded
nl: Uitgeklapt weergeven

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Referenced Entity
nl: Gerefereerde entiteit

en: Fallback value
nl: Fallback-waarde

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: De maximale diepte voor een link en alle onderliggende items ligt vast. Sommige menu-links zijn mogelijk niet beschikbaar als bovenliggend menu-item als, door selectie hiervan, deze limiet wordt overschreden.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
nl: Het link gewicht ten opzichte van andere links in hetzelfde menu op hetzelfde niveau. In het menu zullen de links met een hoog gewicht laag in het menu komen en links met een laag gewicht zullen een positie krijgen in de top van het menu.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded. This option may be overridden for the entire menu tree when placing a menu block.
nl: Indien geselecteerd, zal dit menu item uitgeklapt weergegeven worden als er onderliggende items zijn. Deze optie kan overschreven worden voor het hele menu bij het plaatsen van een menublok.
