Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Bundle
ps: بنډل

en: Parent link
ps: پلرين تړونی
