Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Label
ro: Etichetă

en: Menu
ro: Meniu

en: Expanded
ro: Expandat

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Bundle
ro: Pachet

en: Show as expanded
ro: Afișați ca extins

en: Parent link
ro: Legătură părinte

en: Fallback value
ro: Valoare de rezervă

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ro: Lungimea maximă a unei structuri ierarhice de tipul părinte-copii este fixă. Unele elemente ale structurii nu pot fi disponibile ca legături parinte dacă selectarea lor ar duce la depășirea acestei limite.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
ro: Greutatea legăturii printre legăturile din același meniu la aceeași adâncime. În meniu, legăturile cu greutate mai mare se vor scufunda, iar legăturile cu o greutate mai mică vor fi poziționate mai aproape de partea de sus.
