Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Label
sl: Oznaka

en: Menu
sl: Meni

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Machine name
sl: Strojno ime
