Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Menu
sq: Menuja

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Menu name
sq: Emri i menusë
