Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Menu
ta: பட்டி
