Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Menu
te: మెనూ

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Menu name
te: మెనూ పేరు
