Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Label
tr: Etiket

en: Menu
tr: Menü

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Show as expanded
tr: Genişletilmiş olarak göster

en: Parent link
tr: Üst bağlantı

en: Fallback value
tr: Yedek değer

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
tr: Bir bağlantının ve tüm alt öğelerinin derinlik üst sınırı sabittir. Bazı menü bağlantıları seçildiğinde bu sınır aşılacaksa, o bağlantılar üst öğe olarak kullanılamayabilir.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
tr: Aynı menüde aynı derinlikte yer alan bağlantılar arasındaki bağlantı ağırlığı. Menüde yüksek ağırlıklı bağlantılar daha aşağıda olur, düşük ağırlıklı bağlantılar en üste daha yakın olarak konumlandırılır.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded. This option may be overridden for the entire menu tree when placing a menu block.
tr: Seçilirse ve bu menü bağlantısının alt öğeleri varsa, menü her zaman genişletilmiş olarak görünecektir. Bu seçenek, bir menü bloğu yerleştirirken tüm menü ağacı için geçersiz kılınabilir.
