Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Label
ur: عنوان

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
