Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Show as expanded
vi: Trình bày Mở rộng

en: Parent link
vi: Liên kết cấp cha
