Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Error
af: Fout

en: Other
af: Ander

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
