Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Error
ar: خطأ

en: Address
ar: العنوان

en: Other
ar: آخر

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Not available
ar: غير متاح

en: - Select -
ar: - اختر -
