Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Other
az: Digər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: - Select -
az: - Seçin -
