Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Error
be: Памылка

en: Other
be: Іншыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: - Select -
be: - Выбраць -
