Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Error
bg: Грешка

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Other
bg: Други

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
