Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Error
bs: Greška

en: Address
bs: Adresa

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Not available
bs: Nema podataka
