Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Error
cy: Gwall

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Other
cy: Arall

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: HTML Content
cy: Cynnwys HTML
