Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Form ID
da: Formular ID

en: Error
da: Fejl

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Other
da: Anden

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: E-Mail
da: E-mail

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: - Select -
da: - Vælg -

en: HTML Content
da: HTML-indhold
