Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
