Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Error
fi: Virhe

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Other
fi: Muu

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: E-Mail
fi: Sähköpostiosoite

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: - Select -
fi: - Valitse -
