Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Error
fil: Mali

en: - Select -
fil: - Pumili -
