Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Category
fr: Catégorie

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Error
fr: Erreur

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Other
fr: Autre

en: Not installed
fr: Non installé

en: E-Mail
fr: Courriel

en: Not available
fr: Non disponible

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Incomplete
fr: Incomplet

en: HTML Content
fr: Contenu HTML

en: Education
fr: Éducation

en: Personal
fr: Personnel

en: Title is required.
fr: Le titre est requis.

en: Allowed forms
fr: Formulaires autorisés
