Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Error
gl: Erro

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Other
gl: Outro

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: - Select -
gl: - Seleccione -
