Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Error
gu: ભુલ

en: Other
gu: અન્ય

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી
