Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Error
he: שגיאה

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Other
he: אחר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Not available
he: לא זמין

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Personal
he: אישי
