Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Error
hr: Greška

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Other
hr: Ostalo

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: HTML Content
hr: HTML sadržaj
