Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Error
hy: Սխալ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
