Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Category
id: Kategori

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Form ID
id: ID formulir

en: Error
id: Kesalahan

en: Phone
id: Telepon

en: Address
id: Alamat

en: Other
id: Lainnya

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: - Select -
id: - Pilih -
